F.W.P.U.H. KRISMARG
Usługi dla każdego » Dewocjonalia
Opis firmy
Firma KRISMARG posiada bardzo szeroką ofertę i bogaty asortyment produktów.
Główny profil naszej działalności obejmuje szycie i haft szat liturgicznych.

Oferujemy także szycie i komputerowy haft na odzieży z branży medycznej, hotelarskiej oraz reklamowej i firmowej.

Dokonamy wszelkich renowacji i przeróbek.

Podejmiemy się realizaji każdego Państwa projektu.
Posiadamy bardzo wiele autorskich projektów haftu komputerowego.

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i sugestie.

Realizujemy projekty szybko i tanio!


ASORTYMENT I PEŁNA OFERTA FIRMY

1.Szaty liturgiczne
Proponujemy Państwu wykonanie z najwyższej jakości tkanin, różnego rodzaju szat liturgicznych - ornaty rzymskie i gotyckie, dalmatyki, alby zwykłe i haftowane, humerały, cingula, mantolety, kapy, welony, bieliznę kielichową.

2. Ubiory dla duchowieństwa
W naszej ofercie wykonujemy na zamówienie odzież kapłańską, szytą na miarę i wg "rozmiarówki". Polecamy sutanny i habity zakonne z tropiku i gabardyny, koszule kapłańskie, pektorały, birety, piuski, płaszcze oraz kamizelki z polaru Wyposażanie zakrystii i plebanii.

3. Stroje komunijne
Ubogaceniem naszej oferty są stroje komunijne szyte z naturalnych tkanin - elanowełny, atłasu i tkanin poliestrowych takich jak gabardyna. Znakomicie nadają się na ubiory dla najmłodszych. Charakteryzują się łatwością w praniu, lekkością i przewiewnością.

4. Togi prawnicze i uczelniane
Proponujemy Państwu togi sędziowskie, adwokackie, prokuratorskie, radcowskie, uszyte zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 14.08.2007 roku (Dz. U.nr. 172 poz. 1213). Świadczymy też usługi w projektowaniu i wykonywaniu tóg, które spełniają indywidualne potrzeby uczelni.

5. Sztandary dla szkół, instytucji, itp.
Od 8 lat specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu sztandarów, emblematów, proporców, chorągwi dla szkół, instytucji oraz kościołów. Stosujemy haft komputerowy w oparciu o indywidualne zapotrzebowania i wzory. Proponujemy ponadto renowację sztandarów, drzewce, szarfy dla pocztu, rękawiczki, pokrowce, stojaki i gabloty. Ceny sztandarów i renowacji uzgadniamy u klienta.

6. Ubiory dla personelu hotelarskiego, gastronomii
Wykonujemy usługi dla hoteli, restauracji, placówek medycznych, oświatowych i kulturalnych. Szyjemy odzież według własnych projektów i sugestii klienta.

7. Restauracje -wyposażanie, wystrój wnętrz


Nasze umiejętności oraz dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że poradzimy sobie z każdym zleceniem.

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ zestawy szat na zamówienie i według życzenia klienta- z patronem lub herbem parafii. Hafty z nici złotych,kolorowych,bawełnianych.
Oferta firmy
Jako firma KRISMARG działamy na rynku od 1990 roku. Produkujemy głównie szaty liturgiczne i akcersoria liturgiczne. Od 2003 roku rozszerzyliśmy działalność o haft komputerowy.

Nasza pracownia hafciarska wyposażona jest głównie w maszyny firmy Brother. Pracownia krawiecka również wyposażona jest w sprzęt wiodących marek. Stosujemy haft płaski i haft wypukły na różnego rodzaju materiałach, w oparciu o indywidualne zapotrzebowania i wzory. Wykonujemy również autorskie projekty oraz programy hafciarskie na miejscu.

Bogate liternictwo, szeroka gama kolorystyczna nici (ponad 1000 kolorów do wyboru) znanych firm jak AMANN GROUP oraz MADEIRA- to nasze atuty. Wieloletnie doświadczenie- najwyższa jakość wykonania!

Haftujemy:

szaty liturgiczne, stroje komunijne
gadżety reklamowe
aplikacje i logotypy
logotypy firmowe na odzieży reprezentacyjnej i roboczej, ręcznikach, obrusach, pościeli, czapkach itp.
haft na sztandarach, proporcach, naszywkach

Zapewniamy Państwu fachową pomoc w doborze materiału oraz projektu, szybkie terminy realizacji, perfekcyjne wykonanie oraz korzystne ceny. Cenę usługi określamy po zapoznaniu się z projektem. Przyjmujemy zlecenia również drogą mailową.

Zrealizujemy każde zamówienie. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i rozsądne ceny.

Firma Krismarg prowadzi również nietypową działalność, jaką jest rekonstrukcja oraz odnowienie (odrestaurowanie) starych sztandarów, tkanin i innych materiałów. Jako nieliczni w Polsce posiadamy w tej materii bardzo duże doświadczenie. Odnawialiśmy stare pamiątkowe sztandary i ornaty z zaskakującym efektem.

Nasz zespół wyspecjalizowanych pracowników pomoże Państwu w każdej dziedzinie dotyczącej naszej działalności.
Słowa kluczowe
Szaty Liturgiczne Rzeszów, Alby Kapłańskie Rzeszów, Komże Kapłańskie Rzeszów, Ornaty Rzeszów, Stuły Rzeszów, Stroje I komunijne Rzeszów, togi prawnicze, chorągwie, ubiory dla duchowieństwa, Stroje Dla Scholi Rzeszów, sztandary, koszule kapłańskie, ubiory dla kapłanów, ubiory dla prałatów, mantolet, rokieta,
Fotografie
Warszawska 71, 35-230 Rzeszów
województwo Podkarpackie
tel: 883443846
tel: (17) 852 37 82
fax: (17) 852 37 82
strona www: krismarg.pl
Imię, nazwisko:
Adres email:*
Nr telefonu:
Wiadomość:*
BiznesCenter.com.pl - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | mapa serwisu